İçeriğe atla

Su Kaçağı ?

su kaçağı son zamanlarda insanları çileden çıkaran bir tesisat problemi olmuştur.

Özellikle üsküdar tarihi yapılarda görülen sorun, tesisat sisteminde kullanılan malzemelerin zaman içerisinde eskiyerek aşınmaya uğraması sonucu ortaya çıkar.

Yıllar içerisinde dayanıklılık ömrünü yitiren su boruları bir süre sonra deforme olarak su sızıntısı sorununu oluşturur. Su sızıntısı duvar diplerinde ya da seramik altlarında belirerek yavaş yavaş tüm evi hatta komşunuzun evini bile sarar.

Su kaçağı sorunu kendini her yönden belli etse de kesin olarak alt katınızda oturan komşunuzun kapınıza dayanıp, sizin evden su damlıyor demesiyle anlaşılır.

Su kaçağı sorunu tesisat sistemindeki belkide en ciddi sorun olduğundan erken müdahale edip, sorunu ortadan kaldırmak olası ciddi problemlerin önüne geçecektir. Duvar aralarında yer alan su borularınız sızıntı yaptığından duvarlarınızda ıslaklık, kabarma, sararma evde keskin bir rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş en önemlisi ise su faturalarınızda fahiş bir artış görebileceksiniz.

Su kaçağı sorunu yaşanan ev ya da iş yerlerinde su vanaları kapalı olsa bile su sayacı kaçaktan ötürü dönmeye devam eder. üsküdar su kaçağı bulma servisimiz, su kaçağı sorunlarınızı kırmadan dökmeden tek bir seramiğin altında tespit ederek sorunu ortadan kaldırır.

Eskiden günlerce süren ve bir hayli zahmetli olan su kaçağı tamirini, firmamız teknolojinin son ürünü olan cihazlar yardımı ile dakikalar içerisinde gerçekleştirmektedir.

Nasıl mı?

Firmamız teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmelere hızla ayak uyduran tesisat ustaları ile çalışmaktadır.  Bu nedenle su kaçağı sorununuzu tamir ederken teknolojik bir cihaz olan, akustik dinleme adlı alet ile ev ya da işyerinizdeki su kaçağını noktası noktasına bularak sorunu ortadan kaldırır. Kırmadan dökmeden tek bir fayansın altında su kaçağınızı tespit eden firmamız, ardından bir veya iki seramiğin altından da su kaçağını tamir eder. Firmamız sizlere sunduğu bütün hizmetler için garanti vererek, Kadıköy’ün bütün mahalle ve sokaklarına aynı gün servis imkanı sunmaktadır. Tesisat ustalarımızın dakikalar içerisinde tamir ettiği su kaçağı sorununu görünce sizlerde çok sevineceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir