İçeriğe atla

Su Kaçağı Üsküdar

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan  Üsküdar ilçelerimizden birisidir. Üsküdar Kırmadan su kaçağı noktasal tespit İstanbul ilçelerinin tamamında ve kartal ilçemizde sunduğumuz hizmetlerden birisidir. Ev ve iş yerlerindeki eskimiş, paslanmış tesisatlar günümüz de oldukça sık su kaçağı sorununa sebep olmaktadır.

Eski demir tesisatlar yerine artık plastik yalıtımlı daha kaliteli borular döşenmesine rağmen,  su sızıntısı halen yaşanmaktadır.  Yeni plastik tesisatlar da oluşan tesisat kaçağı montaj ve usta hataları olmakla beraber basınçlı şebeke suyu da sebep olmaktadır.

Üsküdar Cihazla Tespit hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse tesisat hattına bağlanan cihazlar profesyonel ekipler gözetiminde on beş bar basılarak baro metre ile test edilmektedir, uzman ekiple dikkatli dinleme yapılarak tesisat kaçağına nokta atışla tespit gerçekleştirilmektedir.

Hassas ölçüm yapan bu cihazlar sorunların köküne inerek gereksiz kırma işlemlerine ihtiyaç bile duymadan anında müdahale şansı tanımaktadır.

Tüm bunlara ek olarak çok kısa sürede bu işlemlerin gerçekleşmesi günlerce evde temizlik, ekstra tadilat gibi bir ihtiyacı ortadan kaldıracaktır. Cihazlar ve ve deneyimli eleman , eğitimli kişi ve kişilerce kullanılmalıdır, aksi taktir de yanlış tespitler sonucu sorunlu tesisat bulunup onarılamadığı gibi daha da büyük problemler yaşanması ihtimaller arasındadır. Ersoylar tesisat uzman kadrosuyla son sistem cihazlarıyla yapmış olduğu tespit ve onarımlarını bir yıl garanti altına almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir