İçeriğe atla

Su Kaçağı mı Var ?

Boğazın incisi olarak tabir edilen Üsküdar  son zamanlarda artan nüfus sebebiyle bazı tesisat sorunları ortaya çıkmıştır.

Tarihi ve yeni yapılarıyla göz dolduran Üsküdar ilçesinde yaşanan tesisat sorunları zorlu geçtiğinden adeta üsküdarlıların korkulu rüyası olmuştur. Üsküdar’da hem eski hem de yeni yapılarda meydana gelen sorunların en önemlisi ve elde olmayan sebeplerle meydana çıkanı su kaçağı sorunudur. Su kaçağı sorunu eski yeni demeden her yapıda farklı sebeplerle baş gösteren bir sorundur.

Su Kaçağından Kurtulma  Yolları ?

Daha çok eski yapılarda görünse de son dönemlerde artan inşaatlar nedeniyle ve bu inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük yapı malzemeleriyle su sızıntısı sorunu yeni binalarda da görünmeye başlanmıştır. Su kaçağı sorunu tamir işlemi çok zor olmasa da, bu işlemi sıkıcı hale getiren en önemli konu su kaçağı bulmadır. Su borularının eskimesi sonucu meydana gelen su sızıntılarını bulmak, eski tarz yöntemlerle oldukça zordur.

Gözle görünmeyen su borularını rastgele kırma işlemine dayalı olan eski tarz yöntemler, sizleri hem zor durumda bırakır hem de ciddi masraflara girmenize neden olurdu. Üsküdar kırmadan dökmeden su kaçağı bulma firmamız eskiden günlerce süren su kaçağı sorununu dakikalar içerisinde bularak ve yine tamirini gerçekleştirir.

Firmamız eskiden teknolojideki yetersizliklerden ötürü uzun süren su kaçağı bulma işleminin zahmeti ve masrafını ortadan kaldıracak önemli bir gelişmeyi sizlere duyuruyor. Teknolojinin ilerlemesiyle her gün biraz daha gelişen teknoloji sizleri akustik dinleme adlı cihaz ile tanıştırıyor.

Teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihazı kullanan firmamız su kaçağınız noktasal olarak tespit ederek, tamir işlemini gerçekleştirir.

Bilim insanlarının su sesine karşı duyarlı hale getirdikleri akustik dinleme adlı cihaz sayesinde tek bir yer kırılmadan cihazla su kaçağı tespit işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

Tesisat ustalarımız akustik dinleme adı verilen cihazı kullanarak ev ya da iş yerinizde noktasal atış ile patlayan su borunuzu tespit eder ve tespit ettiği yer üzerinde çalışarak bir veya iki seramiğin altında tamir işlemini gerçekleştirir. Firmamız sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için garanti vererek, üsküdar bütün mahalle ve sokaklarına aynı gün servis imkanı sunmaktadır.