İçeriğe atla

Parke Altındaki Su Kaçağını Bulma

İstanbul su kaçağı sorunu daha çok eski binalarda meydana gelirken yeni binalarda da bazı yapısal sorunlardan kaynaklı meydana gelebilir. Kısacası İstanbul su kaçağı sorunu yaz-kış, eski-yeni demeden bütün yapılarda meydana gelebilen bir sorundur.
İstanbul kameralı su kaçağı bulma işlemi nasıl yapılır ?  su kaçağı sorunu özellikle banyo, mutfak, tuvalet gibi suyun çok kullanıldığı yerlerde meydana gelir. Evlerde yaşanan su kaçağı sorunları genel olarak alt kata su sızdırması ile ortaya çıkar. Ancak su kaçağı eğer alt kata sızıyorsa müdahale etmekte geç kalmışsınız demektir. Çünkü su kaçağı sorunu alt kata su sızdırmadan da kendini belli eden bir problemdir.


Ev ya da iş yerlerinde meydana gelen su kaçağı sorunları alt kata su sızdırmadan önce, duvarlarda ıslaklık, duvarlarda kabarma, evde keskin nem rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş ve normalin üzerinde su faturasında artış gözlemliyorsanız derhal firmamızı arayarak profesyonel yardım talep edin çünkü bu sorunlardan herhangi birine bile rastladığınızda evinizde su kaçağı olduğunun belirtisidir.
Ev ya da iş  yerinizdeki su kaçağı sorunlarıyla hiç karşılaşmamak pek mümkün değilken erken fark edip, uzman bir destekle az masraf ve zahmetle kurtulma şansınız da vardır.
İstanbul kırmadan su kaçağı tespit ve onarım işlemi gerçekleştiren firmamız, eski usul yöntemlerin aksine modern ve çağa uygun teknik cihazlarla su kaçağınızı tespit eder ve onarır. Geçmiş yıllarda yapıldığı gibi Üsküdar su kaçağı tespit işleminde herhangi bir kırma dökme işlemi uygulanmaz.


İstanbul kırmadan su kaçağını bulma servisimiz, tek bir seramiği bile kırmadan teknoloji harikası cihazlar ile su kaçağı tespit işlemini gerçekleştirmekte ve su kaçağı sorununu noktasal olarak tespit etmektedir. İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı bulma servisimiz, su kaçağı sorununu noktasal olarak tek bir seramiğin altında gerçekleştirdiğinden su kaçağının arızasını gidermede de yine tek bir seramik sökülerek işlem uygulanır.
Teknolojik gelişmelere hızla ayak uyduran tesisat ustalarımız ile su kaçağı sorunu tespitinde eskiden uygulanan bütün kaba ve masraflı işleri tarihe karıştırdık.
İstanbul kırmadan su kaçağı bulma servisimiz akustik dinleme adlı teknolojik üsküdar  cihaz ile su kaçağı bulma sorununuzu noktasal olarak tespit eder ve dakikalar içerisinde sizleri su kaçağı sorunundan kurtararak % 100 garanti sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir