İçeriğe atla

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

İstanbul su tesisatında meydana gelen sorunlar özellikle içerisinde bulunduğumuz kış mevsiminin artan yağışları ile de orantılıdır.
Kışın artan yağışlar su tesisatı alt yapısında bazı sorunlara yol açmakta ve bu sorunlar daha sonra ev ya da işyerlerimizde hissedilmektedir. Bu nedenle İstanbul su tesisat firmamızın en yoğun olduğu dönemler kış aylarıdır.
İstanbul su tesisatı firmamız, su tesisatı sisteminde meydana gelebilecek bütün sorunlara çağa uygun çözüm önerileri geliştirebilmiş, alanında uzman su tesisatı ustaları ile çalışmaktadır.

Üsküdar Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti 99 TL

İstanbul su tesisatı firmamız, pimaş tıkanıklığı giderme, tuvalet tıkanıklığı giderme, lavabo tıkanıklığı giderme, petek temizliği ve su kaçağı sorunu bulma ve tamir etme hizmetlerini sağlayarak bu işlemlerin tamamını çağa uygun bilimsel cihazlarla gerçekleştirmektedir.
İstanbul’da en çok görülen sorun olan su kaçağı sorunu son zamanlarda artan yağışlar ile kendini tekrar gösterdi. Alt yapı tesisatında meydana gelen sorunlarla yüksek basınçtan dolayı patlayan boruların sebep olduğu bu probleme anında müdahale etmek oldukça önemlidir. İstanbul su tesisatı firmamız su kaçağındaki sorunu bulup tamir ederken eski usul yöntemleri kullanmaz. Eskiden yapılan kırma dökme işlemlerinin tamamını tarihin tozlu raflarına kaldıran firmamız, gelişen teknolojinin son ürünü cihazları kullanarak üsküdar su kaçağı tespit firması işlemi gerçekleştirirken tek bir seramiğinizi bile kırmaz.


İstanbul kırmadan cihazla noktasal olarak su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmamız su kaçağı tespit işlemi gerçekleştirirken, akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı hale getirilmiş teknolojik cihazdan yardım almaktadır. Akustik dinleme adlı cihaz su kaçağının olduğu boruyu bizlere noktasal olarak gösterdiğinden eskiden yapıldığı gibi kafamıza göre kırma dökme işlemleri yapmadan tek bir seramiği dökerek su kaçağı tespit ve tamir işlemini gerçekleştirmemiz mümkündür.
İstanbul cihazla kırmadan su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmamız İstanbul’un neresinde olursanız olun, aynı gün servis imkanı ile su kaçağı sorununuzu aynı gün sizlere ulaşarak tespit eder ve onarır. İstanbul kırmadan su kaçağı tespit ve tamir işlemi gerçekleştiren firmamız diğer su tesisatı sorunlarında olduğu gibi su kaçağı bulma ve tamir işlemini gerçekleştirmede sizlere % 100 garanti vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir